Absolwenci 1991 -1992

 

 

 

1991

Technikum Przemysłu Spożywczego

 

 Młynarz -  klasa IV A

 

Bakowicz Waldemar, Belka Monika, Cieślak Rafał, Dorabiała Jacek, Ewiak Piotr, Gregor Tomasz, Grosicki Mariusz, Hermanowicz Beata, Karpowicz Mirosław, Klapiński Paweł, Kłobukowski Karol, Korzeniewski Artur, Królak Mariusz, Kusztal Mariusz, Liwerski Sławomir, Łoboda Alicja, Manikowski Bogusław, Marciniszyn Marian, Michałek Leszek, Milczarek Wiesław, Milka Grzegorz, Murzyn Piotr, Neuman Jarosław, Niewiadomski Andrzej, Piotrowski Mariusz, Pluskota Dorota, Słowik Elżbieta, Tryba Ireneusz, Wiese Grzegorz, Żujew Andrzej;

 

Analiza Środków Spożywczych - klasa IV B

 

Bankert Beata, Bednarska Ewa, Bejma Ewa, Bialik Mirosława, Deręgowska Zofia, Fertikowska Kornelia, Hajnas Małgorzata, Hałubek Lidia, Jaszczyk Agnieszka, Kapiszka Arleta, Kłosińska Joanna, Kowalczyk Agnieszka, Kuberska Zofia, Lewandowska Beata, Lisiecka Beata, Nieskurska Irena, Pisiałek Beata, Popowska Honorata, Sakowicz Maria, Sawińska Małgorzata, Sędziejewska Mariola, Sieg Agnieszka, Smolińska Adrianna, Spychała Ewa, Szulim Alina, Tętnowska Alicja, Trembowelska Małgorzata, Wielga Jadwiga, Wojtasik Hanna, Wołoszyn Angelika, Zoppa Barbara;

 

Klasa IV D

 

Banasik Justyna, Berent Małgorzata, Bieniek Halina, Brożek Anna, Buryn Anna, Chmielnicka Anna, Gawrońska Iwona, Hływiak Sylwia, Klejna Agnieszka, Koronka Ewa, Korszun Agata, Kot Justyna, Kotecka Angelika, Krzyżykowska Lucyna, Kutnik Joanna, Łuś Urszula, Mazur Małgorzata, Mruk Bożena, Pestka Edyta, Płaczek Edyta, Polus Agnieszka, Reselska Edyta, Sroczyńska Irena, Staszak Wioletta, Stępień Monika, Sulikowska Joanna, Szczepanowska Lucyna, Szczepański Dariusz, Szczepański Piotr, Tajs Renata, Wachowska Anita, Wilkowska Anna;

 

Surowce Rolne -  klasa IV C

 

Adaszewska Izabela, Block Anna, Bojar Jolanta, Chodorska Joanna, Czarnecka Julia, Długosz Ewa, Domagalska Wioletta, Dróżdż Renata, Fertikowska Alicja, Garasimczyk Jacek, Golasa Artur, Górska Beata, Hoffmann Alina, Kacprzak Katarzyna, Kalińska Joanna, Kaliska Joanna, Kihan Ewa, Koziołek Sylwia, Kurnikowska Monika, Pawlak Lucyna, Pawłowska Agnieszka, Piszczek Agata, Plewa Katarzyna, Pruszkowska Grażyna, Sikorska Bożena, Smolarz Adam, Smolarz Jacek, Sosnowska Jolanta, Spychalska Joanna, Teusz Danuta, Tomaszewska Małgorzata, Wiśniewska Ewa, Włodarczyk Jacek, Zagadzka Anna;

 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

 Stolarz

 

Boroch Tomasz, Derda Piotr, Drobczyński Wojciech, Fąs Adam, Gracz Tomasz, Jasiniewski Ireneusz, Kaszewski Sławomir, Kaufka Sławomir, Kosecki Zygmunt, Leśniewski Stanisław, Myćka Arkadiusz, Olszanowski Jacek, Panglisch Ireneusz, Pietryka Waldemar, Pomierski Maciej, Rakoczy Andrzej, Skałecki Andrzej, Troczyński Jacek, Urbański Roman, Widawski Jacek, Wnuk Stanisław, Woźniak Dariusz;

 

Młynarz

 

Fabijańczyk Danuta, Janczarska Małgorzata, Jurkszat Sylwia, Kanecka Mariola, Kliś Iwona, Kopeć Marcin, Król Marzena, Krystek Katarzyna, Michalska Anna, Misztal Barbara, Młynarczyk Anna, Nowak Karol, Orchowska Agnieszka, Otocka Agnieszka, Palacz Iwona, Pieścikowska Katarzyna, Pietruczuk Katarzyna, Sala Wioletta, Sieg Dorota, Sobotka Grażyna, Stawiszyńska Genowefa, Szklarz Sylwia, Szweda Wiesława, Szymańska Edyta, Śliwińska Dorota, Tymczuk Agnieszka, Winiarczyk Teresa, Wojnarowska Krystyna, Zabiegło Anna;

 

1992

Technikum Przemysłu Spożywczego –

 

Młynarstwo -  klasa IV A

 

Arapinowicz Iwona, Bąbiński Tadeusz, Bieńkowski Waldemar, Burdziak Jarosław, Chełmowski Dariusz, Dec Andrzej, Godlewski Mirosław, Jabłoński Artur, Jaszczyk Adam, Kamiński Tadeusz, Kawała Piotr, Łoboda Adela, Michałek Leszek, Olszewski Robert, Pietryka Tomasz, Tomasz Piotr, Piszczek Katarzyna, Pobereźny Jarosław, Socha Karol, Stecyk Justyna, Tajs Barbara, Wiśniewski Ryszard, Zblewski Marek;

 

Analiza Środków Spożywczych - klasa IV B

 

Bakowicz Wioletta, Brożek Anna, Chojka Katarzyna, Czapiewska Lucyna, Gradzik Sylwia, Kabatek Beata, Karwatowicz Agnieszka, Kawczyńska Paulina, Krasnosielska – Warchoł Monika, Kurzawińska Renata, Kutnik Joanna, Majda Marzena, Maliszewska Lucyna, Mądrowska Hanna, Migdałek Beata, Muchowska Alina, Piątek Bogumiła, Pisiałek Beata, Polcyn Dorota, Rempalska Aneta, Ryduchowska Anna, Sidorkiewicz Jadwiga, Słowińska Magdalena, Smolińska Adrianna, Socha Sławomir, Stosik Marzena, Straul Ewa, Szkiecin Katarzyna, Szyrwińska Katarzyna, Światczyńska Mirella, Trembowelska Małgorzata, Trzebiatowska Żaneta, Turska Anna, Wilkowska Katarzyna, Wiśniewska Anna, Witucka Wioletta, Żebrowska Małgorzata;

 

Surowce Rolne -  klasa IV C

 

Bannach Beata, Barańska Jolanta, Bigos Anna, Błoch Sylwia, Bochniak Katarzyna, Czajkowska Zofia, Czarnecka Julita, Dorsz Ilona, Dyba Marzena, Franz Dorota, Gniazdowski Sławomir, Górny Robert, Górski Tomasz, Gruba Grzegorz, Hływa Aneta, Jarosińska Iwona, Kabat Maciej, Kania Iwona, Konopka Dorota, Kowalik Teresa, Kurzawa Anna, Masternak Halina, Michałek Elżbieta, Mierzejewski Jan, Orłowski Tomasz, Pianko Beata, Pożarska Barbara, Smolińska Marzena, Sosnowska Jolanta, Szott Olga, Wiese Julianna, Zasada Anna, Ziółkowska Anna;

 

2,5 letnie technikum po ZSZ

 

Biedak Sylwia, Biniak Tomasz, Bogacz Beata, Gulajew Jarosław, Jarosińska Barbara, Kamińska Sylwia, Kardys Romana, Karpiak Mariola, Klik Agnieszka, Łagowska Izabela, Nowicka Wioletta, Piotrowski Mirosław, Rataj Alicja, Sagalara Piotr, Singer Leszek, Stanisławska Alina, Stempel Piotr, Szafran Agnieszka, Szkalida Renata, Szlenkier Renata, Szporlendowski Tomasz, Szymańska Iwona, Turzyńska Dorota, Włoczka Agata, Wnuk Wioletta, Wrzeszcz Ilona;

 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

 Młynarz

 

Bieszczad Wioletta, Chrobot Agnieszka, Getek Justyna, Grzesiak Monika, Izdebska Iwona, Janda Agnieszka, Jarosz Andżelika, Jędrzejewska Dorota, Karczewska Irena, Klińska Aneta, Kobyłka Iwona, Kowalczyk Dariusz, Kwaśniak Robert, Michalska Agnieszka, Olejnik Krzysztof, Plewa Hanna, Rogowska Sylwia, Sobótka Wioletta, Spik Lidia, Tarnogórska Aneta, Wiśniewski Piotr, Wujczak Julia;

 

Stolarz

 

Bethke Janusz, Brzeziński Piotr, Ciecieląg Sławomir, Czekała Zbigniew, Dymitruk Rafał, Grochalski Marcin, Gryta Mirosław, Kabattek Waldemar, Maniak Grzegorz, Maśluch Zbigniew, Mikuś Maciej, Obarski Krzysztof, Ostrycharczyk Monika, Rożeński Hubert, Sendłak Jacek, Sobczak Janusz, Stecyk Mariusz, Stępień Gracjan, Szramkowski Fryderyk, Topur Krzysztof, Wełniak Stanisław, Włóka Andrzej, Zaborowski Tomasz;

 

 

 

 

 

 

Zestawienie na podstawie dokumentacji szkolnej przygotowały:

mgr Wioletta Lis

mgr Ewa – Polańska Ciechanowska

mgr Lorentyna Kowal

 

Opublikowali w sieci:

 

            mgr Stefan Kitela

            Marcin Procyk